Pergola

PERGOLA  – tai klasikinis sprendimas, kurį turėtumėte pasirinkti, jei planuojate padidinti naudingą plotą prie savo namų. Ji puikiai dera kaip prie mažų šeimyninių namų, taip ir prie viešbučių ar restoranų. Pergola bet kurią erdvę pavers vieta, kurioje mielai atsipalaiduosite ir surengsite susitikimą su šeima ar svečiais po atviru dangumi. Vasarą mėgausitės gaivinančiu pavėsiu, o esant blogam orui – pastoge nuo lietaus ir vėjo. „RollHouse“ rasite kiek laisvai pastatomas pavėsines PERGOLAS, tiek montuojamas tiesiai prie pastato sienos.

Tarp daugybės mūsų siūlomų papildomu opcijų galite rasti, pavyzdžiui, oro sąlygų automatiką, drenažo sistemą bei elektroniniu būdu valdomą uždangą (su galimybe keisti uždangos  strypų kampą). Dėka plataus asortimento galime pasiūlyti jums pergolas, pritaikytas prie fasado ir pastato spalvos. Taip pat papildomai galite užsisakyti  šonines stumdomas sistemas, kurios suteiks daugiau privatumo ir papildomos apsaugos Jūsų moderniai terasai.

Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu. Mūsų svetainėje rasite tiek pergolas, pagamintas iš aliuminio, nerūdijančio plieno, tiek iš medžio. Mūsų siūlomos sistemos yra „Sb 500“, „Sb 400“, „Solid“, „Veranda“ ir „Nesling“. Maloniai padėsime rasti geriausią sprendimą, kuris visiškai atitiks jūsų lūkesčius.