Romanetės

Romanetės tai labai puošnios užuolaidos, kurios leis netradiciškai pakeisti lango išvaizdą. Juose naudojamas specialus mechanizmas sulanksto audinį į klostes ir susikelia jį į virš lango esantį plotą, arba tiesiog susiklosto lange.Vartydami interjero žurnalus taip pat galite rasti jas pavadintas kaip romėnų užuolaidas. Tai savotiškas ir itin elegantiškas langų uždengimo būdas.

Romanetės, pagamintos pagal jūsų lango dydį, tikrai atrodys prašmatniai. Jos papuoš jūsų sukurtą interjerą.

Funkcionalumas ir elegancija

Romanetės - tai modernus bei stilingas interjero akcentas atspindintis eleganciją ir gerą skonį. Spalvų ir audinių įvairovė leis įspūdingai pakeisti ne tik lango, bet ir viso kambario išvaizdą. Šios užuolaidos yra tiek universalios, kad puikiai dera prie modernaus ir prie klasikinio interjero.

Romanetės tinka ten, kur nėra vietos įprastoms užuolaidoms. Didžiausias šio sprendimo privalumas yra galimybė nuimti audinį ir jį nuplauti. Jų priežiūra tokia, kaip su tradicinėmis užuolaidomis. Taigi nereikia jaudintis, ar galite juos įsirengti vonioje, miegamajame, svetainėje ar virtuvėje, kur padidėjusi drėgmė ir garai greičiau išpurvins vieną iš jūsų svajonių langų dekoracijų.

Spalvinė gama

Nesuskaičiuojama daugybė spalvų, pradedant paprastais audiniais ir baigiant rytietiškais raštais padės Jums pasiekti svajotų rezultatą. Medžiagų struktūra taip pat skiriasi. Galite pasirinkti ažūrinį audinį, kurio dėka, net uždengus langą, jūsų kambarys bus apgaubtas minkšta, šilta šviesa, sukurdamas komfortą ir jaukumo zoną. Storesni audiniai ir net labai tamsūs audiniai yra puikus sprendimas, kai langai nukreipti į pietus, o vasarą dienos metu jūs negalite pailsėti, o ką jau kalbėti apie darbą prie kompiuterio dienos metu be tinkamo langų uždengimo.

Romanečiū kaina

Kiek mokėsite už romanetę, priklauso nuo kelių veiksnių. Vertė skiriasi priklausomai nuo montavimo būdo, medžiagų tipo ar papildomų elementų. Kaina svyruoja nuo 100 iki 300 eurų.

Kokybės garantija

ANWIS, mūsų romanėčiu gamintoja, suteikia 36 mėnesių garantiją. Tinkama priežiūra ir valymas užtikrins ilgą jų tarnavimo laiką net intensyvaus naudojimo sąlygomis.