Aliumininės žaliuzės

Visiems pažįstamos aliumininės žaliuzės vėl grįžta į mūsų interjerą. Ir tai nenuostabu. Tai nėra tos pačios žaliuzės, kurias pažįstame iš savo vaikystės langų. Šiek tiek suapvalinta žaliuzių forma ir tikslus lamelių uždengimo būdas suteikia visiškai kitokią, modernią išvaizdą.

Šiandien pasirinkimas yra daug platesnis tiek spalvų, tiek funkcionalumo prasme. Tačiau jų pranašumas lieka nepakitęs. Jos leidžia sklandžiai reguliuoti šviesos kiekį jų nepakeliant. Pagal užsakymą pagamintos aliumininės žaliuzės vis dar yra vienos iš dažniausiai pasirenkamų apsaugų nuo saulės būdų.

Funkcionalumas ir patogumas

Aliuminis yra patvari medžiaga, atspari drėgmei ir vandeniui, todėl puikiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms, kur padidėja oro drėgmės lygis. Tačiau tai nėra vienintelės vietos kur verta rinktis aliuminines žaliuzes. Spalvų gausa leidžia jas lengvai derinti svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje.

Biuras - labai gera vieta horizontaliosioms žaliuzėms - jos papuoš ir modernų biurą, ir konferencijų salę.

Verta žinoti, kad tarp aliuminio žaliuzių yra ir tokių, kurios imituoja medines žaliuzes. Tai atveria plačias naudojimo galimybes - specialia juosta padengtos lamelės labai tikroviškai atspindi medienos raštą, o tai savo ruožtu labai gerai atrodo ekologiškose, skandinaviškose ar net kaimiškose patalpose.

Spalvinė gama leidžia lengvai priderinti žaliuzes prie langų rėmų spalvos. Jų pranašumas, palyginus su žaliuzėmis, pagamintomis iš natūralios medienos, yra tas, kad jas lengva valyti - jas galima valyti vandeniu be rizikos. Lameles galima nuvalyti drėgna šluoste.

Klasikinėse žaliuzėse gali būti sumontuoti elektriniai varikliai, kurie padarys žaliuzių valdymą dar patogesnį.

Systema Light Less

Aliumininės žaliuzės taip pat puikiai tinka patalpoms, kurias reikia visiškai arba iš dalies uždengti nuo saulės šviesos. Tokiu atveju galite pasirinkti „Light Less“ sistemą. Sistemoje naudojamos aliumininės juostos, su beveik nematomomis angomis sumažina šviesos patekimą iki minimumo. 

Nestandartinė forma

Aliumininių žaliuzių lentelės būna kelių pločių: 16, 25 ir 50 mm. Jie gali uždengti įvairių tipų langus, įskaitant neįprastos formos langus (pvz., trikampius ir trapecijas). Patogų žaliuzių reguliavimą užtikrina rankinis arba elektrinis mechanizmas. Antrasis valdymo tipas gali būti ypač naudingas kai žaliuzės montuojamos didelio ploto patalpose.

Spalvinė gama

Siūlome plačia aliumininių žaliuzių spalvinę gamą. Tai padės Jums lengvai jas derinti prie savo išskirtinio interjero dizaino. Taip pat verta paminėti, kad žaliuzės puikiai dera su užuolaidomis. Žaliuzės taip pat atsparūs UV spinduliams, todėl apsaugo pakabintų užuolaidų audinius nuo blukimo. Jos puikiai tinka patalpoms su aukšta temperatūra ar padidėjusia drėgme.

Kokybės garantija

ANWIS, mūsų aluminių žaliuzių gamintoja, suteikia 36 mėnesių garantiją. Tinkama priežiūra ir valymas užtikrins ilgą žaliuzių tarnavimo laiką net intensyvaus naudojimo sąlygomis.