MARKIZĖ Casablanca

Casablanca, tai kasetinė markizė, kuri puikiai tinka didesnėms terasoms. Dėka savo konstrukcijos ši markizė yra ne tik puiki apsauga nuo saulės, bet ir puikus dekoratyvinis pastato elementas, pabrėžiantis jo individualumą ir unikalumą. Konstrukcijos patvarumą ir ilgaamžiškumą užtikrina specialiai sukurti elementai pagaminti iš ekstrudinio aliuminio. Tiksliai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą. Dėka centrinio vamzdžio atramos didelėje markizėje, audinys visada tolygiai įtempiamas. Specialios apsauginės tarpinės kasetės viduje papildomai apsaugo markizę nuo išorinių veiksnių. Be to, tinkamai parinktas elektrinis valdymas su oro sąlygų automatika leis markizę Casablanką valdyti labai paprastai ir patogiai.

Pagrindinės savybės:

Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio.

Alkūnės lankstuose sujungtos grandine.

Galimos teleskopinės priekinės atramos.

Kasetė apsaugo audinį nuo išorinių aplinkos veiksnių.

Apsauginės tarpinės kasetės viduje papildomai apsaugo markizės audinį.

Aliumininiai soniniai dangteliai

Lengvas valdymas naudojant automatinio valdymo mechanizma.

Techniniai duomenys


Spalva
balta, sidabrinė, smėlio, ruda, grafito
Elektrinė pavara
taip
Rankinė pavara
taip
Maksimalus plotis
6.0 m
Maksimalus gylis
3.6 m
Kasetė
taip
Nuolydžio kampas
5° ~ 40°
Audiniai
140 skirtingų
Bangelė
taip

Montavimo būdai


Markizė standartiškai komplektuojama su sieniniais tvirtinimais. Galimi lubų arba stogo gegnių tvirtinimai už papildomą mokestį.

Audiniai


Siūlome akrilinių audinių asortimentą. Visi audiniai impregnuoti apsaugine TEFLONO arba SCOTCHGARD priemone. Šios priemonės suteikia puikų apsauginį barjerą ir sustiprina audinio hidrofobines savybes, taip pat apsaugo nuo nešvarumų. Atminkite, kad tokie veiksniai kaip rūgštus lietus, gyvūnų užteršimas ar medžiagos valymas abrazyvinėmis medžiagomis gali sunaikinti apsauginę audinio dangą.

Galeria