Tinkleliai nuo uodų

Tinkleliai nuo uodų – tai tinkleliai, montuojami langų ir durų angose, siekiant apsisaugoti nuo vabzdžių, žiedadulkių ir purvo. Siūlome galimybę pasirinkti tinklelio nuo uodų tipą ir formą, atsižvelgiant į lango atidarymo funkciją ir tipą. Tinklelio nuo uodų naudojimas jokiu būdu netrukdo vidinių ar išorinių roletų veikimui. Jie taip pat neapriboja lango matomumo. Visi rėmo elementai pagaminti iš aliuminio, todėl tinklelis nuo uodų yra atsparus oro sąlygoms, o tai garantuoja ilgaamžiškumą. Tinkleliai nuo uodų gali būti pritaikyti visų tipų langams ir durims. Plati spalvų paletė leis juos pritaikyti prie Jūsų langų spalvos.

Patogumas ir saugumas

Atėjus šiltesnėms dienoms, dažniau atidarome langus, terasas ir balkono duris, palikdami jas ilgiau atidarytas, kad išvėdintume patalpą ar įsileistume gryno oro. Deja, atidarę langus, iš išorės plūsta vabzdžiais, graužikai ir purvas (žiedadulkės, dulkės, lapai ir kt.). Norint nuo jų apsisaugoti, verta pagalvoti apie tinklelius nuo uodų.

Patogumas naudoti

Tinklelio nuo uodų naudojimas jokiu būdu netrukdo vidinių ar išorinių roletų veikimui. Jie taip pat neapriboja lango matomumo. Visi rėmo elementai yra atsparūs oro sąlygoms (rėmas pagamintas iš aliuminio), o tai garantuoja tinklelio nuo uodų ilgaamžiškumą. Tinklelius nuo uodų galima pritaikyti prie bet kokių langų ir durų.

Apsauga nuo vabzdžių, graužikų ir žiedadulkių

Tinkleliai nuo uodų apsaugo nuo vabzdžių ir žiedadulkių patekimo i namo vidų dėka tinklelio pagaminto iš stiklo pluošto. Visi tinklelio nuo uodų tvirtinimo elementai padengti specialia danga atsparia oro sąlygoms, o tai garantuoja ilgaamžiškumą.

Aliumininis tinklelis

Pasirinktinai galima užsakyti aliumininį tinklelį, kaip apsauga nuo graužikų. Šis sprendimas puikiai tinka pavyzdžiui, rūsių langams, arba įėjimo ir kiemo durims.

Nestandartinių formų tinkleliai nuo uodų

Siūlome taip pat nestandartinių formų tinklelius nuo uodų
– puslankiai, daugiakampiai, trikampiai, trapecijos.

Kokybės garantija

Mūsų tinklelių nuo uodų gamintojas suteikia 36 mėnesių garantiją. Šių gaminių kokybę patvirtina ISO 9001: 2008 standartas ir suteikti sertifikatai.