MARKIZĖ Australia

Markizė Australija puikiai tinka didesnėms terasoms. Dėl paprasto dizaino ir patikimų eksploatacinių savybių, ji taip pat tinka  komerciniams objektams. Markizės sulankstomos alkūnės yra sumontuotos ant sijų, pagaminu is ekstrudinio aliuminio. Kokybiškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizes ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą. Dėka centrines vamzdžio atramos didelėje markizėje, audinys visada tolygiai įtempiamas. Montavimą palengvina kvadratinis atraminis profilis. Markizes konstrukcija dažyta milteliniu būdu balta, sidabrine, smėlio, ruda ar grafito spalva. Galimybe sumontuoti prasilenkiančias alkūnes.

Pagrindinės savybės

Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio.

Alkūnės lankstuose sujungtos grandine.

Montavima palengvina kvadratinis atraminis profilis.

Galimos teleskopinės priekinės atramos.

Galimybė sumontuoti net esant mažai erdvei.

Galimybė sumontuoti prasilenkiančias alkūnes

Lengvas valdymas naudojant automatinio valdymo mechanizmą.

Techniniai duomenys


Spalva
balta, sidabrinė, smėlio, ruda, grafito
Elektrinė pavara
taip
Rankinė pavara
taip
Maksimalus plotis
7.0 m
Maksimalus gylis
3.6 m
Kasetė
ne
Nuolydžio kampas
5° ~ 60°
Audiniai
140 skirtingų
Bangelė
taip

Montavimo būdai


Markizė standartiškai komplektuojama su sieniniais tvirtinimais. Galimi lubų arba stogo gegnių tvirtinimai už papildomą mokestį.

AUDINIAI


Siūlome akrilinių audinių asortimentą. Visi audiniai impregnuoti apsaugine TEFLONO arba SCOTCHGARD priemone. Šios priemonės suteikia puikų apsauginį barjerą ir sustiprina audinio hidrofobines savybes, taip pat apsaugo nuo nešvarumų. Atminkite, kad tokie veiksniai kaip rūgštus lietus, gyvūnų užteršimas ar medžiagos valymas abrazyvinėmis medžiagomis gali sunaikinti apsauginę audinio dangą.

Galeria