MARKIZĖ Corsica

Markizė Corsica – tai kasetinė markizė, skirta šiuolaikiškoms terasoms. Markizės konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio, kuris užtikrina jos patvarumą ir stiprumą. Tiksliai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą. Markizės atraminė sija yra kvadratinės formos, kas užtikrina visos konstrukcijos stabilumą esant didelių matmenų markizėms. Be to, tai labai palengvina jos surinkimą. Markizės konstrukcinės savybės leidžia  įrengti LED apšvietimą, o tai reiškia, kad galėsite patogiai mėgautis vasaros vakarų žavesiu. Dėka savo estetinio vaizdo, CORSICA ne tik suteiks Jums pavėsį, bet gali būti ir puikus dekoratyvinis pastato elementas, pabrėžiantis jo individualumą ir unikalumą.

SAVYBĖS:

Konstrukcija pagaminta iš ekstrudinio aliuminio.

Alkūnės lankstuose sujungtos grandine.

Montavimą palengvina kvadratinis atraminis profilis.

Kasetė apsaugo audinį nuo išorinių aplinkos veiksnių.

Lengvas valdymas naudojant automatinio valdymo mechanizmą.

Aliumininiai šoniniai dangteliai

Galimybė įrengti LED apšvietimą apatiniame profilyje

Techniniai duomenys


Spalva
balta, sidabrinė, smėlio, ruda, grafito
Elektrinė pavara
taip
Rankinė pavara
ne
Maksimalus plotis
7.0 m
Maksimalus gylis
3.6 m
Kasetė
taip
Nuolydžio kampas
5° ~ 35°
Audiniai
140 skirtingų
Bangelė
ne

Montavimo būdai


Markizė standartiškai komplektuojama su sieniniais tvirtinimais. Galimi lubų arba stogo gegnių tvirtinimai už papildomą mokestį.

Audiniai


Siūlome akrilinių audinių asortimentą. Visi audiniai impregnuoti apsaugine TEFLONO arba SCOTCHGARD priemone. Šios priemonės suteikia puikų apsauginį barjerą ir sustiprina audinio hidrofobines savybes, taip pat apsaugo nuo nešvarumų. Atminkite, kad tokie veiksniai kaip rūgštus lietus, gyvūnų užteršimas ar medžiagos valymas abrazyvinėmis medžiagomis gali sunaikinti apsauginę audinio dangą.

Galeria