Markizės

Svarstote kaip terasoje, balkone ar verandoje sukurti jaukesni bei estetinį vaizdą?  Markizės tam – puikus pasirinkimas. Tai taip pat bus elegantiškas jūsų sodo elementas, kuris primins Jums apie saulėtas atostogas užsienyje. Markizė – tai viena iš išorinių langų uždengimo galimybių, kuri pirmiausia suteikia malonų pavėsį bei apsaugo nuo lietaus, neuždengiant vaizdo už lango. Atminkite, jog pasirinkus geros kokybės markizę, ji tarnaus Jums ne vienerius metus.

Mūsų įmonė siūlo markizes , pagamintas iš aukštos kokybės aliumininių konstrukcijų ir impregnuotų audinių. Mes mielai jums padėsime išsirinkti tinkamiausia jūsų poreikiams ir atitinkančia jūsų lūkesčius markizę. Galėsite pasirinkti ne tik markizės dydį ar spalvą, bet ir tai, kaip ją valdyti. Šioje srityje teikiame platų pasirinkimą. „RollHouse“ galite užsisakyti markizes su oro automatika. Šio sprendimo dėka specialūs jutikliai matuoja vėjo greitį bei saulės šviesos intensyvumą, o po to automatiškai nustato markizės atsiskleidimo laipsnį. Tokiu būdu jūs taip pat apsaugote markizę nuo pažeidimų, kuriuos sukelia, pavyzdžiui, didelis vėjas. Mūsų asortimente rasite balkoninių ir terasinių markizių, tokiu kaip Korsika, Dakaras, Italija, Jamaika, Australija, Kasablanka, Palladio. Mes taip pat siūlome taip vadinamas „Coolfit“ uždangas bei vertikalias žaliuzes. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu.

Terasinės markizės

Atsipalaiduoti šilta diena terasoje ar balkone įmanoma tik turint gerą apsaugą nuo spiginančios saulės. Sudarykite sau šešėlį bei malonų pavėsį įrengdami terasinę markizę. Pasirinkite dydį, atitinkantį jūsų poreikius, ir pasinaudokite patikimais sprendimais iš mūsų pasiūlymo!

Balkoninės markizės

Apsaugos nuo saulės sprendimai balkonams.